Najpopularniejsza bajka dla dzieci?

Rozpoznawalność marki

Disneyowska Kraina Lodu to jedna z najbardziej lubianych i najczęściej oglądanych filmowych bajek. Wielokrotny domowy seans łączy nie tylko dzieci, ale też dorosłych, a „Frozen” uwielbiają zarówno najmłodsi, nastoletnie rodzeństwo, jak i ich rodzice lub nawet dziadkowie.

Sukces kasowy i branżowy (dwa Oscary: najlepszy długometrażowy film animowany oraz za najlepszą piosenkę („Let It Go”) filmu wkrótce przełożył się na produkcję niezliczonej liczby gadżetów: kubków, lalek zeszytów, zestawów śniadaniowych, ubrań, etui na telefony, maskotek i wielu innych przedmiotów. Znakomicie sprzedała się także ścieżka dźwiękowa z piosenkami.

Nic dziwnego, że wkrótce postanowiono pójść za ciosem i ukazała się cała seria książek o Elsie, Annie, zabawnie fajtłapowatym bałwanie Olafie, Krostoffie i kilku innych postaciach. I dobrze, bo takiej literatury dziecięcej, pełnej ciepłego poczucia humoru, familijnej, przyjaznej i przyjemnej z pewnością potrzebujemy.

Książki o „Krainie Lodu” 

Pozycji dziejących się w tytułowej „Krainie Lodu” jest całkiem sporo, mamy więc w czym wybierać. Mamy więc takie tytuły jak:

– „Kraina Lodu”

– „Chwyć bajeczkę! Kraina Lodu”

– „Serce z lodu”

– Kraina Lodu. Kolekcja 3 powieści

– „Kraina Lodu. Magiczna lupka”

– „Świat Dziewczynek. Kraina Lodu”

– „Kraina Lodu. Cyferki”

– Dwie książki autorki Erici David: „Anna i Elsa. Tajemnica polarnych niedźwiedzi” oraz „Anna i Elsa. Puchard Arendelle”

 

 

Tagged: Tags

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *